Haberin devamını okumak için tıklayın... Medcezir Dizisi Yönetmeni Ali Bilgin İzmir Üniversitesi’ne Konuk Oldu    

Medcezir Dizisi Yönetmeni Ali Bilgin İzmir Üniversitesi’ne Konuk Oldu

İzmir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Sinema Kulübü öğrencileri, iki sezondan bu yana beğeni ile izlenen Med Cezir dizisi yönetmeni Ali Bilgin’i ağırladı. Amerikan yapımı The O.C. dizisinden uyarlanan, Serenay…

Haberin devamını okumak için tıklayın... Sanatseverler Fotoğraf Sanat Günlerinde Buluştu    

Sanatseverler Fotoğraf Sanat Günlerinde Buluştu

Sanatseverler Fotoğraf Sanat Günlerinde buluştu   Dünyaca ünlü manken Jean Carlos Santos’un katılımı ile Esat Yargıcı’nın düzenlediği Moda Atölyesi ve fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un söyleşisi ile başlayan İzmir Üniversitesi Fotoğraf…

Haberin devamını okumak için tıklayın... 15. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali    

15. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali

15. Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali bu yıl 3 Kasım 2014 tarihinde Fatih Koleji Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Tüm gösterimler 16:00-19:00 saatleri arasında olacaktır.  

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Haberler ve Duyurular

İzmir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 Sanat ve Yaratıcılıkla Dolu Güzel bir Yaşama Uzanmak: 

Güzel Sanatlar Fakültesi

Güzel sanatlar insana sunduğu yaratma heyecanı ile günümüzde en cazip yaşam ve iş alanını vaat ediyor. Medya odaklı dijital teknolojilerin çağımıza damgasını vurmasıyla güzel sanatlar aynı zamanda en hızlı ve renkli dönemlerinden birini yaşıyor. İletişimde sözel ve yazılı araçların etkisini yitirmesiyle görsellik önem kazandı ve profesyonel yaşamın geleceğinde  Güzel Sanatlar yaratıcılığa odaklanmasıyla dikkati üzerinde topluyor.

İzmir Üniversitesi, eğitim alanında başarısına yeni bir halka ekleyerek güzel sanatlarda eğitim ve öğrenim fırsatı sunuyor, hem de popüler ve ilgi gören alanlarda iki bölümle: “Görsel İletişim Tasarımı” ve “Sinema-Televizyon”. Farklı uzmanlık alanlarındaki programlarımız disiplinler arası yaklaşımla yepyeni tasarım vizyonu kazandırarak tasarımcı kimlikleri oluşturmada eşsiz bir ortam sunuyor. İki bölümden oluşan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde, sizi yetkin akademik kadrosu ve geniş olanakları ile  yaratıcılıkla dolu güzel bir yaşama taşıyacak eğitim ve öğrenim deneyimi bekliyor.

Daha fazla bilgi edinmek için Görsel İletişim Tasarımı ve Sinema-Televizyon bölümlerinin sayfalarını ziyaret edebilir, Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyelerimizin sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

izmir universitesi yok study-in-izmir izmi-logo izmirfx
Facebook İzmir Üniversitesi
Twitter İzmir Üniversitesi
ECTS-Label-DS-2014 Doğanata Eğitim ve Kültür Vakfı