Haberin devamını okumak için tıklayın... Görsel İletişim Tasarımı    

Görsel İletişim Tasarımı

Türkiye’de son yıllarda reklamcılık ve kitle iletişim sektörlerinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile bu alanlarda görsel iletişim diline hakim profesyonellere gereksinim duyulmaktadır. Güzel Sanatlar Fakültemizin bünyesinde açılan, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde…

Haberin devamını okumak için tıklayın... Sinema Televizyon    

Sinema Televizyon

Güzel Sanatlar Fakültemizin bünyesinde açılan Sinema-Televizyon Bölümü’nün amacı, sanatsal ve yaratıcı yönü gelişmiş, sinemasal yapıtlar üretiminde kuramsal ve uygulamalı bilgilerle donanmış sinemacılar ve televizyoncular yetiştirmektir. Güncel teknoloji ile yoğrulmuş programla;…

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Haberler ve Duyurular

İzmir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

 Sanat ve Yaratıcılıkla Dolu Güzel bir Yaşama Uzanmak: 

Güzel Sanatlar Fakültesi

Güzel sanatlar insana sunduğu yaratma heyecanı ile günümüzde en cazip yaşam ve iş alanını vaat ediyor. Medya odaklı dijital teknolojilerin çağımıza damgasını vurmasıyla güzel sanatlar aynı zamanda en hızlı ve renkli dönemlerinden birini yaşıyor. İletişimde sözel ve yazılı araçların etkisini yitirmesiyle görsellik önem kazandı ve profesyonel yaşamın geleceğinde  Güzel Sanatlar yaratıcılığa odaklanmasıyla dikkati üzerinde topluyor.

İzmir Üniversitesi, eğitim alanında başarısına yeni bir halka ekleyerek güzel sanatlarda eğitim ve öğrenim fırsatı sunuyor, hem de popüler ve ilgi gören alanlarda iki bölümle: “Görsel İletişim Tasarımı” ve “Sinema-Televizyon”. Farklı uzmanlık alanlarındaki programlarımız disiplinler arası yaklaşımla yepyeni tasarım vizyonu kazandırarak tasarımcı kimlikleri oluşturmada eşsiz bir ortam sunuyor. İki bölümden oluşan Güzel Sanatlar Fakültesi’nde, sizi yetkin akademik kadrosu ve geniş olanakları ile  yaratıcılıkla dolu güzel bir yaşama taşıyacak eğitim ve öğrenim deneyimi bekliyor.

Daha fazla bilgi edinmek için Görsel İletişim Tasarımı ve Sinema-Televizyon bölümlerinin sayfalarını ziyaret edebilir, Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyelerimizin sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

izmir universitesi yok study-in-izmir izmi-logo izmirfx
Facebook İzmir Üniversitesi
Twitter İzmir Üniversitesi
ECTS-Label-DS-2014 Doğanata Eğitim ve Kültür Vakfı